fbpx

Podnikové informační systémy,

na které se můžete spolehnout


Najdeme pro Vaše podnikání řešení. Za použití nejmodernějších informačních technologií zefektivníme Vaše podnikové procesy, snížíme náklady a hlavně, ušetříme čas a stres v práci. Řešení Vám naimplementujeme a po celý život Vám budou k dispozici naši vstřícní experti ze zákaznického servisu.


Základem našich služeb jsou produkty od společnosti SAP, která je leaderem na trhu a synonymem úspěchu malých a středních firem ve všech oborech 

12 000 000 + 

uživatelů celosvětově volí podnikové a manažerské informační systémy SAP

180 +

zemí na světě se může chlubit spokojenými zákazníky od firmy SAP

40 +

jazykových mutací je dostupných pro produkty od společnosti SAP

38 +

let působí SAP na trhu a za tu dobu se stal lídrem v oblasti podnikových aplikací

Zakládáme si na kvalitně odvedené práci. Naprostá spokojenost našich klientů je pro nás prioritou. Máme za sebou velké množství implementovaných projektů z oblasti maloobchodního a velkoobchodního prodeje, výroby, služeb a distribuce zboží přes e-shopy.co říkají naši zákazníci?

"Předchozí systém nám nevyhovoval z důvodu náročnosti práce s ním a rychlosti získávání dat. Proto jsme se rozhodli k pořízení SAP Business One. Díky dobře nastavenému časovému harmonogramu s ABIA CZ došlo k  velmi rychlé implementaci, která nijak neovlivňovala plán naší výroby. SAP Business One u nás funguje již šestým rokem. Jsme s ním velmi spokojeni. Se spoluprací s týmem ABIA CZ jsme také velmi spokojeni, protože fungují velmi rychle a jsou nám k dispozici téměř 24hodin denně."

Petr Hobža

 Obchodní ředitel,   Strážnické brambůrky

„Dosavadní systém nám neumožnoval dostatečné propojení všech maloobchodním prodejen. Naše společnost vyžadovala řešení jednotného užívání a vyhodnocování dat v rámci franšízové sítě. SAP Business One se pro nás stal stabilní datovou základnou na níž byly napojeny další řešení a technologie, jako např. maloobchodní systém WinShop nebo elektronická výměna dokladů na bázi XML . Tím jsme vytvořili kompletní a funkční celek, který řeší veškeré klíčové procesy v naší společnosti."

 Bohuslav Tržil

 Manažer IT,

 SUPER PET

"Původní zastaralý systém nezvládal zpracovávat data systematicky a v dostatečné kvalitě, a to především v oblasti výroby. Potřebovali jsme komplexní řešení pro zakomponování procesů odvádění výroby přes odváděcí terminál. SAP Business One nám umožnil plnou integraci s datovou centrálou holandské matky BBA group a stal se naším klíčovým nástrojem pro zefektivnění plánování a řízení výroby."

 Jiří Zedník

 Ředitel společnosti, 

 BBA HRANICE

"Náš původní systém nám přestával stačit jak funkčně, tak kapacitně. Potřebovali jsme zefektivnit procesy vystavování faktur (jednorázově až 8 000 faktur) a zpětné zpracování úhrad. Požadovali jsme propojení na vlastní provozní systém a  call centrum. ABIA CZ nám doručila skvělé řešení na míru skrz SAP Business One rozšířený o modul periodické fakturace. Toto řešení vytvořilo velmi dobrou datovou základnu pro řízení všech firemních procesů. Umožnilo nám integrovat moderní řešení jiných dodavatelů do jednoho celku."

 Radim Hájek

 Jednatel společnosti,

 INTERNEXT 2000


Dlouhodobý přátelský vztah, profesionalita a spolehlivost patří k atributům,

kterých si zákazníci cení na spolupráci s námi nejvíce.


INSPIRUJTE SE našimi vzdělávacími videi a

případovými studiemi

Stručně a jednoduše o SAP HANA

Představujeme Vám novou verzi informačního systému

SAP Business OneV čem je tento produkt bezkonkurenčně nejlepší a jak usnadňuje podnikatelům i jejich pracovníkům život? Nejen to Vám prozradí Petr Kelar, ředitel společnosti ABIA CZ.

Případová studie STRÁŽNICKÉ BRAMBŮRKY

Jak se z malého stánku s občerstvením stát firmou

se 170 milionovým obratem? Která řešení je třeba naimplementovat? Zajímá Vás, jaké přínosy mělo zavedení SAP Business One ve firmě Strážnické brambůrky nebo 

jak hodnotí spolupráci s ABIA CZ samotný ředitel firmy, Petr Hobža? To vše se dozvíte v dnešní case study.

KONTAKT


Máte dotaz nebo podnět? Chtěli byste s něčím pomoci? Rádi byste se s námi setkali? 

Spojte se s námi.

+ 420 774 707 377

petr.kelar@Abiacz.com

Šlechtitelů 1, Olomouc, 779 00

© 2020 ABIA CZ services s.r.o.