fbpx

SAP4YOU

Projekt sap4you

Projekt sap4you zastřešuje nejlepší české a slovenské firmy specializující se na dodávky a podporu jednoho z nejžádanějších informačních systémů na světě - SAP Business One.  Jedná se o firmy ABIA CZ services a dFlex.

Projekt sap4you vznikl s cílem sdílet know-how a kapacity konzultantů jednotlivých firem pro maximální uspokojení požadavků klientů.

"sap4you je značka kvality, spolehlivosti a úspěšné spolupráce předních firem nabízejících podnikové informační systémy SAP Business One pro malé a střední podniky."

    Petr Kelar, CEO ABIA CZ

SAP BUSINESS ONE

Informační systém SAP Business One je nejoblíbenějším řešením pro zefektivnění podnikových procesů u malých a středních firem. SAP Business One poskytujeme jak v nejmodernější verzi HANA, tak v tradiční verzi SQL

SAP Business One poskytuje nejen rychlý a snadný přístup ke všem vnitropodnikovým informacím, ale také dodává reporty a dokumenty nutné pro přijímání rozhodnutí pro všechny oblasti řízení firmy, a to vše navíc v reálném čase. SAP Business One Vám dodává rozhodující informace pro to, aby bylo vedení Vaší firmy úspěšné.

SAP Business One již ve standardu nabízí vše, co potřebuje moderní firma, tedy komplexní oblasti ekonomiky a financi, logistiky a skladu, schvalovací a výstražné funkce, reporting a analytické nástroje, komplexní výroba včetně plánování a řízení výroby, odvádění výroby on-line, fronty práce a mnoho dalších úspěšných a ověřených funkcí.

Vyšší efektivita a konkurenceschopnost

Systém SAP Business One umožňuje centralizovat a integrovat celý podnik včetně odbytu, skladů, nákupu, provozu a financí do jediného systému a eliminovat tak opakované zadávání dat, chyby a zbytečné náklady. Navíc Vám pomůže zpřehlednit podnikání, zavést oborové standardy řízení a zvýší konkurenceschopnost. 

Kvalitní rozhodnutí

Díky SAP Business One integrujete podniková data do jediného zdroje, díky čemuž budete schopni okamžitě získat podrobné, úplné a aktuální informace, a to vše v reálném čase a na libovolném zařízení.

Jednoduchá implementace

Implementovat
SAP Business One a uvést ho do ostrého provozu budete schopni za dva až osm týdnů. Navíc jeho intuitivní rozhraní snižuje požadavky na zaškolení personálu i náklady na průběžnou IT podporu.

Přizpůsobí se Vašim potřebám

Nezáleží zda máte 5 nebo 200 zaměstnanců. Prostřednictvím jednoduchých nástrojů si můžete SAP Business One upravit a rozšířit podle vlastních  specifických potřeb.

SPOLEČNOST SAP

Společnost SAP je lídrem v oblasti podnikových informačních systémů. Na českém a slovenském trhu  mají plnou podporu a vývoj.