fbpx

SAP Business One a mobilní technologie

By Petr Kelar | Novinky

Mobilní technologie

V roce 2012 jsem měl v Brně přednášku na téma mobilních technologií. Přednáška měla název: „iPad a SAP Business One.“ Když jsem se na ni připravoval, přejmenoval jsem ji na „iPad – hračka manažera.“ Důvod? Na iPadu, a ostatních mobilních zařízeních jako tablety a chytré mobily, se v podstatě nedá pracovat. Je to však špičkový nástroj na konzumaci dat. Je navíc nesmírně rychlý a skladný. Zajišťuje nám neustálý přístup k důležitým informacím a nástrojům, ať už zrovna pracujeme, nebo se bavíme. Co tím myslím?…

Ráno vstanu a zkontroluji poštu. Podívám se na Facebook, LinkedIn, Tweet, připojím se na Skype nebo WebEx konferenci. Mrknu na počasí. Přečtu si zprávy. Podívám se do SAP Business One na hospodářské výsledky své firmy, zkontroluji pohledávky, závazky, rozpracované zakázky. Udělám krátké poznámky ze schůzky v Evernote. Ve vlaku si pustím hudbu nebo film. Večer, až je klid, začtu se do e- booku, nebo si udělám hudební podklady k písničce…

Je to práce, nebo hra?

Od všeho něco. Mobilní technologie mažou rozdíl mezi časem, kdy se bavíme, a časem kdy se vzděláváme a pracujeme. Umožňují nám mít neustálý přehled o světě kolem nás a okamžitě získat nové informace. Proč nevyužít stejných možností k vedení své firmy?

Mobilní technologie SAP Business One Vám poskytne vzdálený přístup do informačního systému Vašeho podniku. Ihned máte k dispozici informace kupříkladu o stavu skladu, zákaznících, změně cen, souhrnných reportech a dalších. Se SAP Business One Mobile Application můžete zobrazit hlášení systému a schvalovat či připomínkovat veškeré požadavky a objednávky.

Vše získáte již ve standardu a dokonce bez jakýchkoliv příplatků. Jen je třeba umět si říci, jaká data chcete mít. Díky mobilním technologiím můžete kdykoli a kdekoli kvalitně řídit svůj podnik a neztratit přehled, ať už jste na cestě k zákazníkovi nebo na cestě k moři.

About the Author

Informačními technologiemi se zabývám již od roku 1993. Žiji v Olomouci se svou ženou. Mám 3 dospělé syny. Stále mě baví moderní technologie, k tomu rád vařím a degustuji dobrá vína.