fbpx

KONZULTACE

Rozhodujete se, jaký informační systém ve své firmě použít?

Rádi bychom se potkali osobně a prezentovali Vám SAP Business One a jeho možnosti. SAP Business One informační systém celosvětový, který je i v České republice dostupný pro malé a střední firmy.

SAP Business One vám pomůže zjednodušit a zefektivnit klíčové procesy. Získáte díky němu lepší přehled o své firmě a budete mít on-line informace v reálném čase pro strategické rozhodování. Tím dojde k výraznému zefektivnění firmy jako celku. Dosáhnete vyššího zisku, lépe zpracujete zakázky a obsloužíte více zákazníků.

Byli bychom samozřejmě rádi, aby se SAP Business One ujal všude, ale ze zkušenosti víme, že pro některé firmy není vhodný. Třeba z důvodu, že jsou příliš malé. Nebo mají specifické a velmi komplikované procesy, které vyžadují složité programování.

Každá firma je prostě unikátní. Díky více než 20 let zkušeností s dodávkami a podporou informačních systémů se dokážeme dívat na věci z nadhledu a pomůžeme vám s rozhodnutím.

Odborná konzultace zdarma

Na konzultaci u vás ve firmě se společně podíváme na to, jakým způsobem vaše firma funguje a jak je řízena. Probereme, kde by dávalo smysl SAP Business One nasadit, aby vám přinesl maximální efektivitu a užitek.

Odpovíme také na jakékoliv vaše otázky ohledně SAP Business One, ale i dalších možných řešeních na trhu. Za svou praxi jsme se setkali téměř se všemi informačními systémy v České republice.

Na konzultaci přijede Ing. Petr Kelar, který má bohaté zkušenosti se zaváděním informačních systémů a v současné době má za sebou již 100 implementací (z toho 30 SAP Business One) pro firmy různých velikostí a oborů.

Mimo jiné s vámi probereme i výhody a nevýhody nasazení informačního systému na vlastních serverech nebo v cloudu.

Hlavní přínosem konzultace je to, že budete přesně vědět, zda je SAP Business One vhodný také pro vás.

Jak konzultace probíhá

  1. Vyplníte níže uvedený formulář
  2. Během 24 hodin (v pracovních dnech) se vám ozve přímo Petr a domluvíte si termín a místo konzultace
  3. V mezičase si zjistíme něco o vás z veřejně dostupných zdrojů, abychom na konzultaci zbytečně neztráceli čas
  4. Čekají nás spolu 1 – 2 hodiny otázek a odpovědí
  5. V první části se ptáme hlavně my. Ptáme se na hlavní business proces a podpůrné procesy. Zkoumáme vaše očekávání a potřeby.
  6. Ve druhé části se pak společně pobavíme o možnostech SAP Business One a ukážeme vám jeho demo verzi. Dozvíte se také, jak probíhá proces implementace. Samozřejmě odpovíme na všechny vaše otázky.
  7. Následně pak do 7 dnů e-mailem dostanete návrh řešení včetně orientační cenové kalkulace

Martin G. říká: Konzultaci jsem absolvoval na konci roku 2017. Řešil jsem výběr informačního systému. Během hodiny s Petrem jsem dostal odpověď na všechno, co jsem potřeboval vědět. Díky tomu jsem se dokázal rozhodnout.

Domluvte si konzultaci

Vyplňte následující formulář a zavoláme Vám zpět a potvrdíme termín konzultace. Nebo rovnou volejte na +420 774 707 377.